I Runda Pucharu Polski - 18-21.04.2024 (pistolet, karabin)

Listę osiągnięć otworzyła Wilhelmina Wośkowiak, która weszła do finału konkurencji Karabin pneumatyczny juniorek i ostatecznie zajęła fantastyczne 2 miejsce. Następnie mogliśmy trzymać kciuki za Maćka Zygmuntowskiego w finale Pistolwtu pneumatycznego juniorów. Ostetecznie nasz zawodnik zajął wysokie 4 miejsce.

Następnie dwie karabiniarki - Martyna Krzesaj oraz Wilhelmina Wośkowiak - weszły pewnie do finału w konkurencji Karabin 3 postawy Juniorek. Wilhelmina skończyła rywalizację na 4 miejscu, a Martyna na 8 miejscu.

Na uwagę zasługują również wyniki Elizy Koncewicz. Nasza karabiniarka weszła dwukrotnie do finału. W konkurencji Karabin pneumatyczny Seniorek uplasowała się na 8 miejscu, a w konkurencji Karabin 3 postawy Seniorek zajęła 7 miejsce.

Ostatniego dnia Wilhelmina Wośkowiak wygrała Karabin dowolny leżąc Juniorek.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników.



SPONSOR GRUP MŁODZIEŻOWYCH CENTRALNEGO WOJSKOWEGO KLUBU SPORTOWEGO LEGIA WARSZAWA SEKCJA STRZELECKA